V Kunštátu – Sychotíně hořel autobus

V pátek 24. dubna 2015 krátce před polednem byla naše jednotka vyslána k požáru v zadní části autobusu u zastávky v Kunštátu – Sychotíně. Po příjezdu se na místě již nacházely jednotky JSDH Kunštát, HZS ze stanice v Kunštátu a Boskovicích a požár zadní pneumatiky autobusu již měly pod kontrolou. Členové naší jednotky prováděli kyvadlové řízení provozu na komunikaci.

Po likvidaci požáru bylo ještě nutné odstranit drobný únik provozních kapalin z vozovky.

Místo zásahu

Zasahující hasiči:

Mazal J., Mazal Z., Pivoňka V., Máslo P., Brodecký J.

Štítky:  ,

Zanechte odpověď

Můžete použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

31 − 30 =