Nový rok jsme začali požárem

Na Nový rok krátce před sedmou hodinou ranní byla naše jednotka vyslána k požáru maringotky v sousední obci Štěchov. Po příjezdu na místo byla již velká část maringotky v plamenech. Obyvatel maringotky se naštěstí dostal v čas ven. Po natažení dopravního vedení jsme začali s hašením pomocí jednoho C proudu. Nutné bylo použít i dýchací techniku. Po příjezdu dalších jednotek byl zřízen i druhý útočný proud.

K dohašení požárů bylo nutné vynosit ohořelé vybavení maringotky ven a tam ho dohasit.  Zpět na základnu se naše jednotka vrátila po deváté hodině.

Místo zásahu

Jednotky na místě

  • JSDH Lysice
  • HZS PS Kunštát
  • HZS PS Boskovice
  • JSDH Černá Hora

DSCF8783.zmenena-velikost

Štítky:  ,

Zanechte odpověď

Můžete použít tyto HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

32 − 26 =