Bouřka zaměstnala i nás

V souvislosti s nočním vydatným deštěm a silným větrem zasahovala naše jednotka na dvou spadených stromech. První poplach byl vyhlášen o půl 4, kdy jsme byli povoláni na likvidaci stromu spadeného mezi Štěchovem a Bedřichovem. Druhý poplach byl vyhlášen v 5 hodin a tentokrát jsme vyjeli na strom bránící průjezdu autobusu jedoucího z Lhoty u Lysic do Lysic. Na místě se nacházel mohutný strom, který jsme opět rozřezali pomocí motorové pily. Poté jsme uklidili vozovku a řidič autobusu nás obeznámil s tím, že po cestě z Lhoty u Lysic míjel jiný spadený strom, který částečně bránil průjezdu. Naše jednotka se tedy vydala zlikvidovat i tento strom.  

 

Jihomoravští hasiči řešili v souvislosti s noční bouřkou přes padesát událostí.

Další informace i se statistikou   http://www.firebrno.cz/bourka-zamestnala-jihomoravske-hasice