Požár ve sklepě rodinného domu v Černovicích

V pondělí 13. 4. 2015 minutu po čtvrté hodině ráno byla naše jednotka vyslána k požáru sklepa v obci Černovice. Již při ohlášení požáru na operační středisko na místo vyjela místní jednotka dobrovolných hasičů. Ta však kvůli chybějící dýchací technice nemohla zasáhnou uvnitř budovy.

Při našem příjezdu na místě již byla také jednotka HZS z Kunštátu a její členové již zasahovali ve sklepě domu. Na nás tak bylo osvětlení místa požáru a vystřídání kunštátských hasičů. Po lokalizaci požárů pak bylo nutné ze sklepa vyskladnit požárem zasažený materiál a venku ho dohasit. Zásah byl ukončen po necelých dvou hodinách a v 6:15 se naše jednotka vrátila zpět na základnu.

Zasahující hasiči:

Vala M., Mazal J., Pivoňka V., Pokruta J, Němec P., Tejkal D., Máslo P., Dvořáček J., Sehnal P.

Jednotky na místě:

JSDH Černovice, HZS PS Kunštát, HZS PS Blansko, JSDH Lysice, JSDH Brumov

Místo zásahu:

[gmap addr=“Černovice 30, 679 75 Černovice“]Místo zásahu[/gmap]