Na Štěchově hořelo auto a malotraktor

Dne 19.května krátce po desáté hodiny večerní byla naše jednotka společně s PS Kunštát vyslána na požár osobní auta do obce Štěchov. Průzkumem byl zjištěn požár v motorové části, kde probíhalo hašení majitelem auta zahradní hadicí. Naše jednotka provedla dohašení a ochlazení okolo automobilu. Po příjezdu stanice Kunštát se provedla kontrola pomocí termokamery pro případné skryté ohniska. Po té se jednotky vrátili zpět na základnu.

Na požár traktoru naše jednotka vyjížděla 1. června společně s PS Kunštát, PS Boskovice a JSDH Černá Hora. Jako první přijela na místo naše jednotka, která zjistila, že se jedná o požár malotraktoru, který byl uhašen před naším příjezdem. Proto bylo rozhodnuto, že na místo dojede pouze PS Kunštát a ostatní jednotky se vrátili na základnu.