Spadené stromy blokující vozovky

V noci z neděle na pondělí 28.12.2020 byla naše jednotka vyslána celkem ke čtyřem událostem, kdy došlo k pádu stromů přes vozovky.

K první události jsme vyjížděli v neděli 27.12.2020 ve 21:12 a to na silnici mezi obcemi Štěchov a Kunčina Ves, kde došlo k pádu dvou smrků a kompletnímu zablokování vozovky. Na základnu jsme se vrátili krátce před 22. hodinou.

K další události jsme vyrazili před půl pátou ráno v pondělí 28.12. a to k likvidaci stromu blokující vozovku mezi Štěchovem a Bedřichovem. Na místě se nacházely celkem 4 spadené velké smrky a tak jsme na místo vyrazili s CAS 20 Tatra a také s DA Fiat.

Po uvolnění vozovky pak pokračovala posádka s CAS 2O k další události a to dvěma spadeným stromům přes vozovku mezi Bedřichovem a Černovicemi.

Posádka s DA Fiat vyrazila prověřit vozovku směrem na Kunčinu Ves, kde také nalezla stromu blokující vozovku. Po likvidaci i této události jsme se již mohli s oběma vozy vrátit na základnu.