V pátek 29. ledna 2016 proběhl hasičský ples

Dne 29.ledna 2016 se konal jako již každoročně tradiční hasičský ples. Začátek byl ve 20:00 a ples probíhal v Lidovém domě v Lysicích. K poslechu a tanci hrála kapela Retro a naše SDH si pro hosty připravilo řadu překvapení.

Jako první bylo zahájení plesu tancem Mazurka, dále následovala taneční scénka členů SDH a v neposlední řadě byla vyhlášena tipovací soutěž, které se mohl zúčastnit každý host plesu. Dále na hosty čekala taneční soutěž pro páry, do které se přihlásilo během večera 9 párů a po sérii několika žánrů hudby byl porotou vybrán výherní pár z Černé Hory. Poslední a nejdůležitější bylo vyhlášení tomboly, které proběhlo o půlnoci. Poté až do ranních hodin probíhala volná zábava.

Celkově se plesu zúčastnilo 218 lidí. Všem zúčastněným děkujeme za perfektní atmosféru a doufáme, že jste se všichni dobře bavili. Již nyní se těšíme zase za rok na další ročník tradičního hasičského plesu.