Hasičský ples 2017

   

 

Dne 27.ledna 2017 se konal jako již každoročně tradiční hasičský ples. Začátek byl v 20:00 a ples probíhal v Lidovém domě v Lysicích. K poslechu a tanci hrála kapela Retro a naše SDH si pro hosty připravilo řadu překvapení. Třikrát za večer vystoupila taneční skupina BAMI z Kunštátu. Dalším zpestření večera byla tipovací soutěž, které se mohl zúčastnit každý host plesu a stačilo zodpovědět otázky kolik metrů hadic má jednotka na autě nebo jak starý je náš historický vůz Austro Daimler. Dále na hosty čekala taneční soutěž pro páry, do které se přihlásilo během večera 9 párů a po sérii několika žánrů hudby byl porotou vybrán výherní pár, který si za jejich taneční kreace odnesl domů elektrický gril. Poslední a nejdůležitější bylo vyhlášení tomboly, které proběhlo o půlnoci. Poté až do ranních hodin probíhala volná zábava. Plesu se zúčastnilo necelých 200 lidí. Všem zúčastněným děkujeme za perfektní atmosféru a doufáme, že jste se všichni dobře bavili. Již nyní se těšíme zase za rok na další ročník tradičního hasičského plesu.

Všem dárcům a sponzorům děkujeme.

 SDH Lysice